VERA VASILEVA. Heste. Olie på lærred, signeret Vera.

328908. VERA VASILEVA. Heste. Olie på lærred, signeret Vera.

49 x 60 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

49 x 60 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 3.712