HOMER WATSON. Olie på lærred.

HOMER WATSON. Olie på lærred.
3288552. HOMER WATSON. Olie på lærred.

35,5x42 cm.

Overfladeslitage, skærm beskadiget.

Få foretaget en gratis vurdering!

35,5x42 cm.

Antal besøg: 399