SOFA, stof, slutningen af det 20. århundrede.

328842. SOFA, stof, slutningen af det 20. århundrede.

Klædt i grønt stof med dekoration af fugle og blomster. Tre-personers med løse sædehynder. Inkluderet pude.
Længde ca 220 cm.
Sædehøjde 40 cm.

Brugsslitage, mindre skader på stoffet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 220 cm.
Sædehøjde 40 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 903