VÆBET, venetiansk motiv, 20. århundrede.

328837. VÆBET, venetiansk motiv, 20. århundrede.

125 x 140 cm.

skader i øverste hjørne, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

125 x 140 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 1.132