Ring i forgyldt sterlingsølv med rundslebne lyserøde safirer og en dyrket perle Perlediameter 6 mm Ringstørrelse 17,75 mm Stemplet 925.
Ingen anmærkninger.
Angiv din placering for at se transportmuligheder og -priser.
Prøv igen om lidt. Hvis det stadig ikke fungerer, kan du kontakte vores support.