ERIK OLSON. farvelitografi, signeret og dateret 1962.

328770. ERIK OLSON. farvelitografi, signeret og dateret 1962.

43 x 55 cm.

Panel på panel. gulning, pletter.

Kunstner/designer

Erik Olson (1901–1986)

Få foretaget en gratis vurdering!

43 x 55 cm.

Kunstner/designer

Erik Olson (1901–1986)

Antal besøg: 759