FRANKLIN MINT, ring, 14K guld med falske sten.

3287372. FRANKLIN MINT, ring, 14K guld med falske sten.

Ring, stemplet FM 14K 585, openwork indretning. Indvendig diameter ca. 19 mm. Vægt ca. 3,6 gr.

Brugsslitage. Overflade snavs.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 811