LOUNGE LÆNESTOL/RECHLER, syntetisk læder, moderne design.

328646. LOUNGE LÆNESTOL/RECHLER, syntetisk læder, moderne design.

Længde 170 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 170 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.414