HORST SCHMITT. Kystlinje med landede både.

328636. HORST SCHMITT. Kystlinje med landede både.

olie på lærred, ca. 1980, signeret nederst til højre i ligatur, uindrammet. mål ca. 60x45 cm.

Mindre alderstegn.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre alderstegn.

HannoVerum
Antal besøg: 1.847