SIDDEMØBLER MED SKUFFE, telefonmøbler, mahogni, rokoko stil.

328606. SIDDEMØBLER MED SKUFFE, telefonmøbler, mahogni, rokoko stil.

Møbel med sæde og opbevaringsboks Polstring i pink velour Krone med snitdekoration Ryghøjde 87 cm Længde 94 cm.

Brugt stand Stel med slitage, ridser, mærker og stød Æske mangler nøgle.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 4.670