SIGNIERT FRANZ. stilleben. blomstrende solsikker.

328514. SIGNIERT FRANZ. stilleben. blomstrende solsikker.

Olie på lærred, 1980'erne, signeret nederst til højre, uindrammet. mål ca. 50x60 cm.

God stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

God stand.

HannoVerum
Antal besøg: 976