SPISEBORD, med indsatsplader, Perstorp, 1950'erne.

328458. SPISEBORD, med indsatsplader, Perstorp, 1950'erne.

Imiteret træ, Perstorps plade, 2 udtræksbrædder Længde 91, bredde 74, længdegående indstiksbrædder 30 cm.

Brugsslitage, stødmærker og mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 3.866