32845. SHOWCASE, "Young Republic Group Indiana", anden halvdel af det 20. århundrede.
Overskabet er lavet af massivt ahorntræ og er dekoreret med to glashylder, messingbeslag. Mærket på indersiden af den ene skuffe. Længde.
Brugsslitage, et håndtag mangler.