SOFAGRUPPE, midten af det 20. århundrede, grønt plysbetræk.

328308. SOFAGRUPPE, midten af det 20. århundrede, grønt plysbetræk.

Længden på sofaen er 140 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længden på sofaen er 140 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.097