Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Stadsauktion Sundsvall
Kunst
Malerie
328277. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kopi efter. Landskabsmotiver, olie på lærred. Utydeligt signeret "Cop af..." og dateret 1882.
« Tilbage til genstanden