OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kubistisk komposition med mennesker, olie på lærred, utydeligt signeret.

328237. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kubistisk komposition med mennesker, olie på lærred, utydeligt signeret.

34 x 115 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

34 x 115 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 562