PAULA STÖVER. Stilleben med storslåede sommerblomster.
328180. PAULA STÖVER. Stilleben med storslåede sommerblomster.
Paula Stöver / Feil-Stöver (kunstmaler fra det 20. århundrede, tysk); Olie på lærred, signeret nederst til højre, galleristang af høj kvalitet. mål ca. Ramme 69 x 59 x 5 cm, maleri 60 x 50 cm.