PAULA STÖVER. Stilleben med storslåede sommerblomster.

328180. PAULA STÖVER. Stilleben med storslåede sommerblomster.

Paula Stöver / Feil-Stöver (kunstmaler fra det 20. århundrede, tysk); Olie på lærred, signeret nederst til højre, galleristang af høj kvalitet. mål ca. Ramme 69 x 59 x 5 cm, maleri 60 x 50 cm.

Ramme let stødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ramme let stødt.

HannoVerum
Antal besøg: 3.525