LENNART SAND. Leopard, signeret og dateret -97.

328129. LENNART SAND. Leopard, signeret og dateret -97.

110 x 150 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Lennart Sand (Født 1946)

Få foretaget en gratis vurdering!

110 x 150 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Lennart Sand (Født 1946)

Antal besøg: 70.442