THEODOR JÖNSSON. OLIE PÅ LÆRRED.

3280835. THEODOR JÖNSSON. OLIE PÅ LÆRRED.

„Skånsk Pilvall“. Signeret og dateret '28. Billedmål: ca. 34 x 44 cm. Rammemål: ca. 38 x 49 cm.

Lettere rammeslid..

Kunstner/designer

Theodor Jönsson (1888–1966)

Få foretaget en gratis vurdering!

Lettere rammeslid..

Kunstner/designer

Theodor Jönsson (1888–1966)

Antal besøg: 580