BORD, perstorp top, anden halvdel af det 20. århundrede.

327899. BORD, perstorp top, anden halvdel af det 20. århundrede.

Længde 59,5 cm, bredde 40 cm, højde 52 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.327