BESTIK, overvejende nysølv, 20. århundrede.

327854. BESTIK, overvejende nysølv, 20. århundrede.

Salatbestik, Boda Nova.
Gafler, knive, skeer, forskellige modeller.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Salatbestik, Boda Nova.

Brugsslitage.

Antal besøg: 642