TV SPIL, 2 stk, Supervision and Power Blade, Nintendo Entertainment System, slutningen af det 20. århundrede.

327808. TV SPIL, 2 stk, Supervision and Power Blade, Nintendo Entertainment System, slutningen af det 20. århundrede.

Supervision er en såkaldt multicart (indeholder flere spil, antal eller hvilke titler ukendt). Mærket Supervision, Entertainment Game Cartridge, Supervision Japan.

Power Blade med Nintendos kvalitetsstempel. (BEMÆRK mærket This Game Pak kan ikke bruges med Mattel- eller NES-versionerne af Nintendo Entertainment System).

Brugsslitage, ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.236