HÅNDFLØJTE, Teppo Repo, Finland, signeret.

327796. HÅNDFLØJTE, Teppo Repo, Finland, signeret.

Længde ca. 38 cm.

Brugsslitage. Større slid omkring blærens mund.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca. 38 cm.

Antal besøg: 1.661