SIGNIERT J. KURZMANN. Hedeland med Skur.

327790. SIGNIERT J. KURZMANN. Hedeland med Skur.

Olie på lærred, moderne, signeret nederst til venstre, gylden galleriramme. mål ca. Ramme 90 x 60 cm, maling 80 x 50 cm.

Mindre alderstegn.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre alderstegn.

HannoVerum
Antal besøg: 2.820