SIGNIERT J. JUSTIN. Aftryk af sommerblomster i en vase.

327770. SIGNIERT J. JUSTIN. Aftryk af sommerblomster i en vase.

Olie på lærred, moderne, signeret nederst til højre, indramning i galleribjælke, mål ca. Ramme 58 x 68 cm, maleri 50 x 60 cm.

Små alderstegn på stellet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Små alderstegn på stellet.

HannoVerum
Antal besøg: 8.536