STOF, 314 x 145 cm, 19.-20. århundrede.

327726. STOF, 314 x 145 cm, 19.-20. århundrede.

Har været væghængt.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Har været væghængt.

Brugsslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 686