STOLE, 2 bl.a. Östgöta stol, 19.-20. århundrede.

327604. STOLE, 2 bl.a. Östgöta stol, 19.-20. århundrede.

Hårdttræ.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Hårdttræ.

Brugsslitage.

Antal besøg: 706