DESK, 1800-tallet.

DESK, 1800-tallet.
327597. DESK, 1800-tallet.

Uafhængig. Med opfoldelig midterdel af bordpladen, betrukket med grønt tekstil.
Længde: ca 130, Bredde: 71, Højde: 87 cm.

Mindre Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!
327597. DESK, 1800-tallet.

Mindre Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.193