Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Stadsauktion Sundsvall
Kunst
Malerie
FRIEDRICH WILHELM HUNDT. Udsigt til en lade, olie på Panel, signeret.
327574. FRIEDRICH WILHELM HUNDT. Udsigt til en lade, olie på Panel, signeret.
41 x 39 cm.
Vis hele teksten
Mindre mærke/farvetab.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
41 x 39 cm.
Vis hele teksten
Mindre mærke/farvetab.
Stadsauktion Sundsvall
Antal besøg:
1.389