SKEER, SAUCE LAPS og mere, 4 stk sølv, Vægt 323 gram.

327515. SKEER, SAUCE LAPS og mere, 4 stk sølv, Vægt 323 gram.

Stemplet.
Længde 12,5 - 22,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stemplet.
Længde 12,5 - 22,5 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 401