ALF WESSTRÖM. "Provence", olie på lærred, signeret.

327412. ALF WESSTRÖM. "Provence", olie på lærred, signeret.

22x44 cm.

Let bulet klæde.

Få foretaget en gratis vurdering!

22x44 cm.

Let bulet klæde.

Antal besøg: 3.039