LÆNESTOLE, 1 par, rokokostil, 1800-tallet.

327407. LÆNESTOLE, 1 par, rokokostil, 1800-tallet.

Med affjedrede sæder og løse hynder. Forgyldt.
Længder: ca 75, Bredde: 66, Ryghøjder: 94 cm.

Alders- og Brugsslitage, farve falmer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 877