PETER WALLSTRÖM (FÖDD 1960). „Tilbagevenden“.

3273762. PETER WALLSTRÖM (FÖDD 1960). „Tilbagevenden“.

Blandede medier på lærred, 78 x 103 cm. Signeret og dateret Peter Wallström -16.

HERKOMST:
Thomas Wallner Galleri.

God kondition.

Hvis du har spørgsmål, bedes du kontakte johanna.malm@auktionsverket.se.

Tema

Contemporary Art Online

Få foretaget en gratis vurdering!

HERKOMST:
Thomas Wallner Galleri.

God kondition.

Tema

Contemporary Art Online

Antal besøg: 910