JOAN MIRÓ. „Joan Miró billedhugger“.

3273511. JOAN MIRÓ. „Joan Miró billedhugger“.

Litografi
Signeret på plade
19,7x39,5 cm.

Oxidation. Malet aluminiumsramme. Ikke undersøgt uden for rammen.

Nej, betales af sælger

Kunstner/designer

Joan Miró (1893–1983)

Få foretaget en gratis vurdering!

Litografi
Signeret på plade
19,7x39,5 cm.

Nej, betales af sælger

Kunstner/designer

Joan Miró (1893–1983)

Antal besøg: 393