NICKLAS RANDAU. Uden titel.

NICKLAS RANDAU. Uden titel.
3273503. NICKLAS RANDAU. Uden titel.

Olie på lærred, 180 x 170 cm. Signeret og dateret Nicklas Randau 2018.

HERKOMST:
Thomas Wallner Galleri.

God kondition.

Hvis du har spørgsmål, bedes du kontakte johanna.malm@auktionsverket.se.

Tema

Contemporary Art Online

Få foretaget en gratis vurdering!

HERKOMST:
Thomas Wallner Galleri.

God kondition.

Tema

Contemporary Art Online

Antal besøg: 1.461