ROBOTSTØVSUGER, „Roomba 875", iRobot, moderne.

3272905. ROBOTSTØVSUGER, „Roomba 875", iRobot, moderne.

Ladestation inkluderet.
Diameter af Roomba ca. 34 cm
Højde ca. 8 cm.

Overflade snavs. Ridser/mærker, Brugsslitage. Et kneb er sprunget ud på den ene side. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ladestation inkluderet.
Diameter af Roomba ca. 34 cm
Højde ca. 8 cm.

Antal besøg: 410