Ladestation inkluderet.
Diameter af Roomba ca. 34 cm
Højde ca. 8 cm.
Overflade snavs. Ridser/mærker, Brugsslitage. Et kneb er sprunget ud på den ene side. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionel garanti.
Ladestation inkluderet.
Diameter af Roomba ca. 34 cm
Højde ca. 8 cm.