PER OLOV ULTVEDT. SAMMENSÆTNING.

3272834. PER OLOV ULTVEDT. SAMMENSÆTNING.

Litografi, signeret og nummereret HC V/X, papirmål 72x126 cm.
Papirrelief stemplet i kant Tumba Grafik 1987.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 360