LOMMEUR 18 karat guld, Alex Hüning, Geneve, første halvdel af det 20. århundrede. Samlet vægt 83 gram.

327237. LOMMEUR 18 karat guld, Alex Hüning, Geneve, første halvdel af det 20. århundrede. Samlet vægt 83 gram.

Yderkasse stemplet 18k guld, hvid urskive i emalje. Lille sekundviser, plastikglas, urskive mærket Alex Hüning Genève, gravering på inderkasse, indvendig og udvendig kasse nummereret 50876. Diameter 50 mm.

Brugsslitage, mindre buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, mindre buler.

Antal besøg: 6.399