BARNESTOL, Kullastolen, Ekeby Möbler.

3271938. BARNESTOL, Kullastolen, Ekeby Möbler.

Stol i massiv birk, umærket
Mål: højde 79 cm, sædehøjde ca. 50 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker. Flere løse led, noget skrøbelige.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stol i massiv birk, umærket

Antal besøg: 737