PETER KAMPEHL. Komposition, farvelitografi, signeret.

3271215. PETER KAMPEHL. Komposition, farvelitografi, signeret.

29/100, karmstørrelse 73 x 91 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 293