GIPSBUSTE af David, 19./21. århundrede.

3271176. GIPSBUSTE af David, 19./21. århundrede.

Højde ca. 34 cm.

Brugsslitage, ridsmærker på hovedet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 34 cm.

Antal besøg: 660