SKIBSLANTERNE, messing og glas, Swedesign. 1900-tallet.

327093. SKIBSLANTERNE, messing og glas, Swedesign. 1900-tallet.

Højde 27,5 cm.

Uvæsentligt Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 27,5 cm.

Uvæsentligt Brugsslitage.

Antal besøg: 11.925