3270492. Husstandsassistent, „Assistent N 23", Electrolux, 20. århundrede.
Køkkenassistent med tilbehør & brugsanvisning.
Ca. 37x26x35 cm.
Brugsslitage, pletter, misfarvning, ridser. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionel garanti.