LOMMEUR, sølv, John Ward, 17/19. århundrede.

327026. LOMMEUR, sølv, John Ward, 17/19. århundrede.

Hus i sølv. Diameter glas 5 cm.
Nøgle medfølger.

Brugsslitage, buler, revnet glas, stempler delvist slidt væk, timeviseren lidt løs, reparation på urskive, ikke funktionstestet.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle medfølger.

Nøgle/nøgler findes

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 900