SPISEBORD, Karl Johan 1800-tallet.

3270222. SPISEBORD, Karl Johan 1800-tallet.

Højde ca. 78 cm
Diameter ca. 132 cm
Indsætningsplade ca. 53 cm x 2 stk
Fuldt forlænget mindst 360 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 78 cm
Diameter ca. 132 cm

Antal besøg: 1.226