ISAAC GRÜNEWALD 1889-1946.

ISAAC GRÜNEWALD 1889-1946.
3269049. ISAAC GRÜNEWALD 1889-1946.

„Pære og banan“, olie på plade, efter tekst a tergo signeret 1939. 32x40 cm.

Ingen anmærkninger.

Tema

Crafoord Curated

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Tema

Crafoord Curated

Antal besøg: 2.879