EN MASSE KOBBERGENSTANDE, 1800/1900.

3269035. EN MASSE KOBBERGENSTANDE, 1800/1900.

Bageforme, kaffekander, gryder osv.

Brugsslitage.
Pletter, buler, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.
Pletter, buler, ridser.

Antal besøg: 427