TRAPPESTOL, metal, Awab, 1950'erne.

3268878. TRAPPESTOL, metal, Awab, 1950'erne.

Højde ca. 60 cm.

Brugsslitage, ridser, et fodtrin uden overfladebelægning, andre fodspor sandsynligvis ikke originale.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 60 cm.

Antal besøg: 621