LYS, smedning, 1900-tallet.

LYS, smedning, 1900-tallet.
326810. LYS, smedning, 1900-tallet.

I form af et hjerte med dekoration af løv. To lette arme. Højde 55 cm.

Brugsslitage. Hanen mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage. Hanen mangler.

Antal besøg: 1.558