NILS BJÖRKQVIST. Olie på lærred, signeret.

326805. NILS BJÖRKQVIST. Olie på lærred, signeret.

48x66 cm.

Klud med buler, mindre farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

48x66 cm.

Antal besøg: 1.257